Swędząca zmiana skórna na dłoni i podwyższone OB

jakies dwa miesiace temu,zaczela bardzo swedziec mnie lewa dlo,na samym srodku,swedzenie bylo tak dokuczliwe,ze rozdrapalam do ranki,lekarz domowy zapisal mi lek na alergie, swedzeniie nieco ustapilo,lecz w okol ranko pojawily sie krostki,z malej ranko powstaje coraz wieksza plamaka,dziala na cieplla wode,wtedy swedzi,lekarz mowi ze to nc powaznego,bardzo sie martwie,i przeszkadza mi to,,po za tym mam podwyzszone OB,i to barzdo duzo,kazano mi przyjsc za dwa miesiace powtorzyc badanie krwi.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jeśli zmiana na dłoni Panią bardzo niepokoi, warto pokazać ją dermatologowi, który po ocenie wskaże dalsze postepowanie. Pozdrawiam.