Swędząca zmiana skórna na piersi

Od około 2 miesięcy mam dziwną zmianę skórną na piersi.Zaczęło się od małej krostki wypełnionej płynem,która pękła,a skóra zaczęła schodzić jak po oparzeniu.Zmiana jest bardzo swędząca,skóra jest przebarwiona,sucha,co pewien czas łuszczy się i krwawi.Zmiana jest usytuowana przy otoczce sutka,ma około 1,5 cm.Cała pierś i sutek bardzo mnie swędzą,a czasem czuję tępy ból rozchodzący się od sutka do pachy.Druga pierś jest bez zmian (zauważyłam,że jest sporo mniejsza od tej ze zmianą).Proszę o radę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem!