Swędzące bąble na nogach i rękach u 23-latki

Witam mam pytanie 2 dni temu wyskoczyły mi na udach pod pośladkami swędzące bąble wczoraj pojawiły się one z tyłu nogi nad piętą a dzisiaj na rękach co moze być powodem takiej wysypki?

Mikołaj Cyganok

Witam! Istnieje wiele schorzeń mogących przebiegać z obrazem klinicznym podobnym do tego, co Pani napisała. Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego lub do dermatologa, który będzie miał możliwość dokonania oceny wizualnej zmian na Pani skórze, co pozwoli postawić prawidłowe rozpoznanie i wdrożyć odpowiednie leczenie, jeżeli zajdzie taka potrzeba.