Swędzące czarne krostki na penisie

Witam, od jakiegoś tygodnia zauważyłem kropki(czarne w środku) na moim penisie. Przeszkadzają mi one, ponieważ niewyobrażalnie swędzą i powodują ból przy dotyku, uniemożliwia to masturbacje i utrudnia mycie. Dzisiaj znalazłem jeszcze 2 czarne kropki na jądrach. Nie używam nowych kosmetyków. Zmiany na penisie nie wyglądają ciekawie i zaczynam się martwić, co to może być. Poniżej załączam zdjęcie Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - http://zapodaj.net/1aa6c6f75f9da.jpg.html

Aleksander Ropielewski

Przykro mi ale podany link nie działa, dlatego nie jestem w stanie ocenić zmiany skórnej.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest wizyta u lekarza dermatologa wenerologa. Proszę udać się na badanie. Bez badania lekarskiego nie można nic powiedzieć.

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Polecam wizytę u lekarza dermatologa/ wenerologa który po badaniu będzie w stanie postawić diagnozę i zaproponować leczenie.

z poważaniem
Michał Kurek

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany mają podłoże zakaźne! Proszę nie zwlekać, tylko udać się do specjalisty dermatologa lub urologa, który dokładnie oceni zmiany oraz wdroży właściwe leczenie!