Swędzące i bolące krostki po goleniu

Od dwoch miesiecy mecze sie z problemem na twarzy stosuje od 6 lat takie same maszynki i zel do golenia i od czerwca mam takie cos stosowalem w kwietniu cipronex antybiotyk acard atractin tabletki... wrzucam zdjecie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/390962898c346eb7.html czasem jest gorzej czasem lepiej to sa wieksz ei drobniejsze krostki swedzace i bolace...nie znikaja zostaja blizny te na szyi mam 3 miesiace...stosuje davercin 2.5%plyn i nic nie pomaga...

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zmiany wyglądają na krostki trądzikowe. Sugeruje konsultację ze specjalistą dermatologiem, który wdroży właściwe leczenie.