Swędzące i czerwone plamy na zewnętrznej stronie obu dłoni u 49-latka

Swędzące czerwone plamy na zewnętrznej stronie obu dłoni. Mężczyzna 49 lat.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Opis tak ogólny, że nie da się udzielić porady a tym bardziej wskazać sugerowanej przyczyny. Proszę zgłosić się do dermatologa. Lekarz musi zobaczyć te zmiany, by mógł się wypowiedzieć.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl