Swędzące i kłujące hemoroidy

Sprawa to hemoroidy. Pracujac w angli 2 lata(praca siedzaca 8h przez 5dni) plus cwiczenia na silowni (przysiady) dostalem pewnej nocy mocnego swedzenia byly to hemoroidy. 2x badanie per pectum mascie byly rozne zmiana pracy teraz ciagle na nogach lecz 3x w tygodniubcwicze na silowni. Czasami mam swiad tam lub uklucie ale chwilowe. Czy hemoroidow juz nie wylecze? Lekarze 2x stwierdzili ze juz ich nie mam ale czasami odczuwam je po wysilku. ogolem jest mega poprawa lecz wolno idzie leczenie

Lek. Tomasz Budlewski

Leczenie jest długotrwały tym bardziej że jest to leczenie zachowawcze. Proponują kierować się zaleceniami lekarza badającego