Swędzące kąciki ust a opryszczka

W poniedziałek obudziłam się ze swędzącym kącikiem w ustach - uznałam że to początek opryszczki, więc poszłam do apteki po maść Hascovir. Następnego dnia obudziałam się z lekko nabrzmiałą dolną wargą ust, jednak minęło to po około 2h po przebudzeniu. Potem usta mi bardzo spierzchły, - zastosowałam na to pomadkę antyalergiczną. Z kolei od wczoraj swędzą mnie zewnętrzne krawędzie ust. Nie są one zaczerwienione ani opuchnięte, jednak swędzą i jest to uciążliwe. Czy jesteś mi w stanie coś poradzić?

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi i proponuję wizytę u dermatologa.