Swędzące krosteczki na wargach sromowych u 20-letniej kobiety

Witam.Mam 20 lat. Od 2-3tygodni mam problem. Na wargach sromowych wiekszych pojawily mi sie krosteczki które strasznie swedza. Na poczatku bylo ich pare teraz jest wiecej. Zauważyłam również że moja pochwa znacznie sie zwężyła i podczas delikatnego wkładania członka czuje ból. Bol ustepuje bo jakichś 20 min. Bardzo prosze o pomoc. Z góry dziekuje. Karolina

Lek. Tomasz Budlewski

opis moze wskazywac na infekcje. proponuję udac się do lekarza ginekologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzięc.