Swędzące krostki na nogach

Witam co roku jak przychodzi lato mam swedzace krostki na stopach i nogach do kolan.Jak drapie to czasami wychodza male babelki jak po ugryzieniu komara. Nie jest to zwiazane z plynami czy proszkime bo wtedy chodze w golych nogach.Czasami przechodzi i znowu wychodzi.Zazywam calcium alergo ale wiele nie pomaga co mege jeszcze zastosowac.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie.