Swędzące krostki na pośladkach

Witam, od pewnego czasu na pupie dostrzegam krostki, które bardzo swędzą. Co może być przyczyną? Proszku używam od lat tego samego, odżywiam się tak jak zawsze, ale wcześniej nie miałam takich krostek.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jest to prawdopodobnie reakcja alergiczna może ona wystąpić nawet po długotrwałym stosowaniu tego samego preparatu. Proponuję zastosować dostępne bez recepty preparaty przeciw alergiczne. Jeśli sytuacja będzie nawracała proszę udać się do dermatologa.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.