Swędzące krostki na rękach, nogach i brzuchu

Witam . Mam swędzące krostki takie jak po ukąszeniu komara, które zlewaja się na rękach nogach i brzuchu . Byłem u lekarza pierwszego kontaktu i przepisał mi alermed który wziołem i nic mi nie przeszło powiedział mi że jak nie przejdzie abym po dniu wykupił przepisany crotamiton , który stosuje już 3 dni i nic nie pomaga jestem alergikiem mam uczulenie na koty i drzewa pózino kwitnące ale nigdy nie miałem takiej wysypki.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie doradzić skutecznego leczenia, ponieważ nie mogę ustalić przyczyny.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję koniecznie udać się do dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.