Swędzące krostki po wewnętrznej stronie dłoni

Witam serdecznie mam problem juz od dluzszego czasu a jaki juz opisuje od kilku miesiecy na wewnatrz dloni i stop pojawiaja sie chrostki ktore strasznie swedza po peknieciu smarowalam juz roznymi masciami niestety nic nie pomaga prosze o pomoc co to takiego jest

"Smarowanie różnymi maściami" jak Pani pisze może być wręcz przyczyną nasilenia opisanych objawów. Proszę udać się na konsultację do dermatologa i nie eksperymentować dalej. To bardziej szkodzi niż pomaga.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.