Swędzące krostki przy makijażu permanentnym brwi

Witam. 3xmialam robiony makijaz permanentny brwi, za kazdym razem mialam nakladane inne znieczulenie ale w 3 masciach skladnik, ktory sie powtarzal do LIDOKAINA. Teraz znow dokladnie po 6 dniach od zrobienia makij.permanentnego brwi pokryly male bardzo swedzace krostki. Biore wapno i claritine. Czy moge smarowac te brwi jakas mascia aby te krostki zniknely ale tak, by nie odbarwil sie kolor makijazu? Dodam, ze za 2 tyg znow ide na korekte brwi a ciezko jest zrobic brwi bez znieczulenia.Dziekuje

Zalecam konsultację u lekarza, ponieważ objawy mogą być następstwem odczynu alergicznego jak również infekcji. Być może będzie konieczna kuracja doustna. Musi Pani również poinformować o tym swoją kosmetyczkę.