Swędzące krostki przy sytuacjach stresowych

Problem zaczął się w wakacje, nigdy nie miałam problemów skórnych. Od dłuższego czasu miałam wiele sytuacji stresowych, po jakimś czasie na twarzy pojawiły mi się krostki, które swędziały i zamieniały się w czerwone plamy, które swędziały jeszcze gorzej, a następnie zostawała sucha skóra. Najpierw to zniknęło samoistnie, następnym razem poszłam do lekarza i dostałam cultivate i telfexo i przeszło. Za miesiąc znów się pojawiło, dostałam protopic. Dodam, że nie jadłam mięsa. Co może być przyczyną?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wydają się mieć podłoże alergiczne, co potwierdza skuteczność Telfexo. Jeśli objawy będą się utrzymywać sugeruję konsultację alergologiczną.