Swędzące krostki przypominające ugryzienie komara

Dzien dobry od kilku dni (3-4)mam ugryzienia przypominajace ugryzienie komara mam je na dloniach okolo 6,dekold 4,glowa okolice kontur wlosow 3,teraz zauwazylam w okolicy pasa 2 troche swedza . Wygladem przypomina ugryzienie komara tylko ze jest wielkosci 2minimetrow i wystajaca twarda chrostka w srodku bez plynu i nie da sie wycisnac i troche swedzi

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Na podstawie samego opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można ustalić przyczyny Pani dolegliwości. Przyczyn powstałych zmian na skórze może być wiele: zakażenie, alergia, choroba autoimmunologiczna. Zalecam wizytę u lekarza dermatologa, który oceni zmiany i zaproponuje dalsze postępowanie. Pozdrawiam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.