Swędzące krostki w okolicy ust a powrót grzybicy

Ponad pół roku leczyłam się na kandydozę; zmieniłam drastycznie dietę (bezglutenowa, bezcukrowe, bezmleczna, bezdrożdżowa, itd). Poprawa była bardzo widoczna, badania na posiew wyszły OK. Powoli wracałam do normalnego jedzenia. Trzy tygodnie temu zrobił mi się zastrzał w palcu, nie mogłam tego sama wyleczyć, więc poszłam do lekarz, który wyczyścił ranę z ropy i przepisał antybiotyk- Dalacin C. Po 3 dniu leku zaczęły mi się pojawiać krostki swędzące poniżej i wokół ust. Czy grzybica wróciła?

Małgorzata Panek

Bez obejrzenia zmian nie można powiedzieć czym one są. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam