Swędzące krostki występujące na skórze całego ciała

Dziękuje pani Doktor ktora odpowiedziala na moje pytanie. Jednak mysle ze to nie jest swierzb, poniewaz krostki poschodzily juz prawie ich w ogole nie ma i nie swedza a smarowalam je mascia wygrzebana z domu na alergie i AZS :) Wyskakuja pojedyncze krostki bardzo daleko jedna na udzie, jedna pod biustem, swedzi, ale posmaruje ta mascia i znika, moja mama mowi ze nie wyglada na swierzb. Jednak i tak jutro udam sie do lekarza, moze przez astme sa to jakies powiklania :)

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.