Swędzące krosty na nogach i tułowiu

Witam mam 21 lat i wyskoczyły mi dziwne małe swędzące krosty na nogach i tułowiu mam też katar od kilku dni, co to może być? nie czuję się do tego wcale źle po prostu jak zwykły katar tylko te krosty mnie martwią

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego aby wykonać szereg badań profilaktycznych krwi. Po zbadaniu można spróbować postawić diagnozę lub ewentualnie rozszerzyć zakres badań. Doraźnie można zastosować zyrtec.