Swędzące krosty na ramionach i na plecach

Witam. Od wczoraj pojawiają się na moim ciele swędzące krosty. Mam je na nogach, ramionach, kilka na plecach i na brzuchu. Nie jest ich bardzo dużo i rozmieszczone są nierównomiernie. Czasem są pojedyncze, ale często występują po kilka obok siebie. Sama nie wiem, czy od wczoraj ich liczba powiększyła się, czy po prostu dzisiaj zaczęły mnie swędzieć. Czy jest to jakieś uczulenie czy raczej ukąszenia? Dodam, że mam w domu psy. Być może mają pchły? Ale nie wiem jak wyglądają ukąszenia pcheł.

W pierwszej kolejności może Pani zastosować preparaty wapna doustnie i zastosować na skórę Alantan Plus maść, jeśli to nie da rezultatu to konieczna będzie wizyta u lekarza.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska