Swędzące miejsce pod okiem?

Od jakiegoś czasu miejsce pod oczami jest czerwone, bardzo mnie swędzi. Pod okiem i na powiece jest coś podobnego do zmarszczki. Czy to coś poważnego? Dodam, że mam 14 lat.

14 LAT ponad rok temu

Witam,

Opis podawanych przez Panią objawów jest dość enigmatyczny, albowiem wiele zmian powiekowych daje takie objawy. Konieczne jest dokładne zbadanie zmiany na powiece, określenie jej kształtu, ewentualnej treści i wówczas można podjąć decyzję o ewentualnym leczeniu.
Proponuję zatem udać się do lekarza okulisty.

Pozdrawiam serdecznie.