Swędzące plamki na dłoniach i nadgarstkach

Od mniej wiecej miesiaca posiadam swedzace plamki na dloniach oraz nadgarstkach. Z czasem zaczely pojawiac sie na brzuchu oraz posladkach. Po wizycie u dermatologa zostala mi przepisana masc na świerzb. Mam 100% pewnosci ze to wlasnie świerzb. Po zastosowaniu Infectoscab b 5% niestety zaczelo pojawiac sie swedzenie oraz w moim odczuciu jeszcze wiecej plamek swierzbu na palcach i dloniach. A podobno jest to najlepszy lek na swierzb. Dodam ze higiena i bardzo przestrzegana. Co jeszcze moze pomoc?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Infectoscab rzeczywiście jest najskuteczniejszym preparatem. Proszę kontynuować terapię zgodnie z zaleceniem specjalisty dermatologa. Proszę także pamiętać o niestosowaniu tej samej pościeli, ręczników, ubrań, itd. by nie nadkażać się ponownie.