Swędzące plamy na skórze

Witam. Od około 2-4 tygodni mam na ciele mnóstwo plan/krost,które swędzą,są zaczerwienione,a nawet sine. Krosty pękają. Lekarz zalecił mi maść i tabletki,jednak nie widzę poprawy,niby to alergiczne.czy mogę iść do pracy na budowę,mam grube ciuchy,buty,kask,czy to nie pogorszy mojego stanu? Nogi mam,aż spuchnięte,sine i ogniście czerwone.Czy mam udać się ponownie do lekarza?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Zalecam ponowną wizytę u lekarza. Grube ubranie może sprzyjać zaostrzeniu dolegliwości, ponadto w wyniku pękania krost może dojść do nadkażenia bakteryjnego.