Swędzące, pojedyncze krostki na skórze

Witam, mam problem ze skórą. Dręczą mnie swędzące pojedyncze chrostki, które nie daja mi spokoju, w nocy nie czuje i rozdrapuje po czym mam cale nogi w ranach. Te chrostki występują głównie na nogach, rękach, brzuchu, plecach. Chodzę z tym do dermatologa, ponieważ mialam podejrzenie świerzbu, leczyl mnie jakis czas na to, ale pozniej wykluczyl to. Co wizyte przepisuje mi masci przeciwhistaminowe i tabletki. Również chodzę do alergologa, ktory tez przepisuje mi, ale to nic nie pomaga.

Piotr Pilarski

Najlepszym sposobem leczenia alergii jest wykluczenie alergenu. Sugeruję Pani zastanowienie się nad tym co może u Pani wywoływać objawy oraz próbę wykluczenia tych składników.

Pozdrawiam.