Swędzące wypryski i dokuczliwy kaszel

w okresie pobytu w Tunezji tj dwa tygodnie temu na udach pojawiły sie bardzo swędządze wypryski przy czym w tym samym czasie pojawił się dokuczliwy kaszel nasilający się w trakcie snu z objawami silnego pienistego ślinotoku, którego nie mogłam opanować tylko opanowywałam śpiąc w pozycji prawie siedzącej. Poszłam do Tunezyjskiej apteki gdzie na miejscu zrobiono mi maść, która po tygodniu wysuszyła krostki. Kaszel i szczególnie pienisty ślinotok w 90 % ustąpił po powrocie do Polski.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych objawów nie można ustalić przyczyny dolegliwości. W razie wątpliwości proszę udać się do lekarza.