Swędzące zaczerwienienia pomiędzy palcami u rąk

Witam Serdecznie Mam problem bo po pomiędzy palcami u rąk mam zaczerwienienie które swędzi i pojawiają mi się w tych miejscach bąbelki gdy je wyciskam wychodzi woda co to może być ? proszę o pomoc jaką maść zastosować ? czy mi jakiś witamin brakuje ? ja mam 25 lata

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.