Swędzące, zaczerwienione plamy na skórze twarzy

Witam, Moim problemem od jakiegoś czasu jest stan mojej skóry na twarzy pojawiły sie zaczerwienione plamki, bardzo swędzące, które złuszczają sie powodując rany. Plamki te występują w okolicy nosa,polików i właściwie tam gdzie zarost w dodatku na napletku zaczęła pękać mi skóra, która również sie złuszcza. co to może być? Proszę o pomoc zaznacze jeszcze tylko ,że problem występuje od 2 lat i stosowałem clotrimazol na napletek. Bezskutecznie

Witam
Rzetelną diagnozę można postawić tylko podczas osobistej konsultacji.
To samo dotyczy zastosowania skutecznego leczenia.
Jeżeli nie chce Pan przez następne lata zmagać się z tym problemem,
proszę udać się do z dermatologa, który po obejrzeniu zmian na ciele
zastosuje odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam serdecznie