Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 9 8 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Swędzące zmiany na penisie i mosznie

Witam, około tydzień temu pojawiły się u mnie na penisie i mosznie takie oto swędzące zmiany, przy ściśnięciu bolą: http://www.iv.pl/images/11383480508756506288.jpg Na środku jest taka jakby czarna kropka, okolica zaczerwieniona, nie można tego wycisnąć... Mam kontakty seksualne tylko z jedną partnerką, jestem też pierwszym jej partnerem seksualnym.
ponad rok temu

Opryszczka narządów płciowych u kobiet w ciąży

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Z przedstawionego opisu wynika, że jest to najprawdopodobniej kaszak czyli torbiel łojowa. Warto zastosować maść z antybiotykiem np Tribiotic.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, ze zdjęcia wynika, że mogą być to zmiany alergiczne. Proponuję: tribiotic na noc przez 7 dni alertec 2x1tabl w przypadku braku poprawy należy udać się do dermatologa. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy