Swędzące zmiany po zewnętrznej stronie kostek

Nad kostkami obu nóg po zewnętrznej stronie na tej samej wysokości,kilka miesięcy temu pojawiły się swędzące,początkowo drobne zmiany,które obecnie są wielkości monety 50 gr,z różową obwódką w środku jaśniejsze,nie ropieją,nie ma strupów ale lekko swędzą.Od kilku dni smarowałem je Clotrimazolum,bez efektu,od 2 dni próbuję Tormentiol.Jestem 70 letnim dziadkiem,prowadzę aktywny sportowy tryb życia,nie palę,nie piję,w miarę zdrowo się odżywiam,mam problemy z sercem,niewydolność i nadciśnienie

Proszę nie nadużywać Clotrimazolu , można zastosować rano i wieczorem maść Alantan Plus i udać się do dermatologa .
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska