Swędzące zmiany skórne nad czołem

U nasady gowy, nad czolem pojawily mi sié zmiany skórne, swedzace,klujacy bol glowy w miejscu zmian, potem krostki na polowie czola,obrzek powieki i okolic lewego oka.Stan utrzymuje sie 4 dni. Odstawilam leki na rzs z Imesilem.Pije wapno alergen, ale zmiany nie ustepuja. Co robic, bo jestem za granica i nie wiem, co spowodowao taki. stan

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania trudno jest określić podłoże zmian. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.