Swedzące zmiany skórne u 25-latki

Witam od ponad 2 miesięcy na dekoldzie, skórze głowy, twarzy, okolicach uszu wyskakuja mi bąble podobne do ukąszenia komara i swędzą tak jak po ugryzieniu komara, są te bąble czerwone. Swędzą tak przez kilka dni po czym znikają i ponownie się pojawiają tylko w innych miejsch w tych strefach co podałam powyżej. Proszę powiedzieć co jest tego przyczyną. nigdy nie miałam problemów ze skórą, w okresie dojrzewania nie miałam trądziku jestem załamana tym co się dzieje. Co może mi pomóc?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl