Swędzące zmiany skórne u 50-latki

Witam mam na plecach i rekach pod skórą wyczuwalne jakby pryszcze które bardzo swędzą ale gdy je rozdrapię to swędzą mniej ale gdy już pojawi się stróp wówczas swędzenie powraca jest tak silne że nie mogę sie opanować mam kilka już takich które są zapalone i gdy rozdrapię pojawia się ropa jak sobie z tym skutecznie poradzić zauważyłam że pojawiły się 2 pod kolanem

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany wymagają oceny specjalisty dermatologa. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl