Swędzące zmiany w obrębie skóry

Dzień dobry, od ponad roku pojawiają mi się na rękach oraz dekolcie malutkie czerwone płaskie plamki, jakby ślady po ukłuciach igłą. Od czasu do czasu nagle zaczynają mocno swędzieć, trwa to kilka sekund. i przestaje po podrapaniu się. Dermatolog stwierdził, że są to naczyniaczki i tego się nie leczy. A czy można temu jakoś zapobiegać? Jakieś kremy wzmacniające naczynka?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.