Swędzące zmiany w obrębie skóry głowy

Na skórze głowy robią mi się dziwne zmiany, ni to łupież, ni to łuszczyca. Taka "skorupa". Swędzi, boli. Mam tak już od około dwóch lat. Jedyny szampon, po którym jest lepiej to dermena przeciwłupieżowa w saszetkach. Jednak gdy przestanę myć głowę tym szamponem (bo skóra odżywa) i zaczynam używać jakiegokolwiek innego (bądź demenę, ale w butelce) pojawiają się nawroty. Taki sam efekt jest, gdy zmienię wodę (wyjadę gdzieś na weekend). Dermatolog stwierdził "tak się czasem dzieje". Co zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się ponownie do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.