Swędzący, spuchnięty obrzek w okolicy wejścia do pochwy

Witam, od ok. tygodnia w okolicy wejścia do pochwy pojawił się czerwony lekko spuchnięty obrzęk, który swędzi. Nie wiem od czym może być to spowodowane, ponieważ dobrze utrzymuje higienę intymną oraz w ostatnim czasie nie dochodziło u mnie do zbliżeń. Czytałam, że może być to spowodowane długotrwałym siedzeniem, a ja ostatnio długo leżałam w szpitalu. Chciałabym się dowiedzieć jakie leki mogę stosować, żeby dolegliwość ustąpiła i czym może być to spowodowane.

Piotr Pilarski

Sugeruję udać się do ginekologa. Bez zbadania nie można określić prawidłowego postępowania.

Pozdrawiam.