Swędzenie całego ciała i pulsacyjne uczucie w stopach

Witam , od 5 dni swędzi mnie całe ciało . Jest to swędznie delikatne . Na ciele nie ma żadnych zmian , zadych krost zaczerwień itd.. . a od dnia odczuwam w stopach pulsacyjne uczucie , ni to ból , ni to swędzenie , nie potrafię tego opisać , boje się ze to świerzb . Prosze o diagnoze .

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do dermatologa. Bez badania lekarskiego, na podstawie samego opisu nie można nic więcej powiedzieć.