Swędzenie całego ciała i zmiany skórne na głowie i plecach

od dwóch tygodni odczuwam swędzenie całego ciała. Na głowie i plecach mam zmiany skórne. Do mycia głowy używam szamponu atoperan, leki które przyjmuję to: bisocard, valsacor, liphantyl, sulpiryd. Zamiast cukru używam w niewielkich ilościach xilitolu. Czy któraś z tych rzeczy może mnie uczulać?

Witam. W zasdzie każdy z przyjmowanych przez Panią preparatów może powodować alergię, nie powinny onye być jednak odstawiane na właną rękę. Świąd może być również reaklcją na kosmetyki, proszki do prania itd. Sugeruję konsultację z dermatologiem dokładnie ocei skórę.