Swędzenie całego ciała od dwóch dni

Witam. Od dwóch dni mam pewien problem. Mianowicie swędzenie całego ciała. W momencie gdy się w jakimś miejscu podrapie wyskakuje mi dość rozległa pokrzywka. Utrzymuje się godzine/dwie i znika. Bardzo to uporczywe a swędzi strasznie. Nie zmieniłem diety więc myśle że przyczyna może być inna. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Dolegliwości wymagają dodatkowej diagnostyki i uszczegółowienia wywiadu lekarskeigo. Przez internet niestety jest to niemożliwe, dlatego polecam kontakt z dermatologiem.