Swędzenie całych powiek i szyi a maść Elidel

Witam serdecznie od jakiegos czasu to jest okolo rok z przerwami strasznie mnie swedzą powieki cala twarz i szyja dokladnie skora na niej nie raz az mnie piecze i jest bardzo sucha stosuje masc elidel ktora przepisala mi pani dermatolog na poczatku kiedy stosowalem to jeszcze pomagalo a teraz nie bardzo ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli wcześniej często pan stosował ta mąść skóra mogła się przyzwyczaić (udopornić na jej działanie), radziłabym ponownie udać się do lekarza celem modyfikacji leczenia.
Pozdrawiam