Swędzenie ciała i czerwone plamki na penisie

witam mam 18 lat od dłuższego czasu , przynajmniej miesiąca swędzi mnie całe ciało , szczególnie ręce nogi i trochę tułów , są małe krostki ale słabo widoczne ale co najgorsze mam plamki czerwone na penisie , niektóre są wraz ze zgrubieniem spróbowałem wysisnąć to ale nic nie wyszło tylk krew zaczęła lecieć , bardzo się martwię prosze o szybką odpowiedź , śwedzenie ciała nasila sie w nocy

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na świerzb, radzę udać się do lekarza, który zaleci odpowiednią terapię.
Pozdrawiam