Swędzenie ciała, zmęczenie a spadki cukru

mierzyłem cukier na czczo 6,6 mmol, 3 godziny po posiłku 7.1 mmol. - swędzenie ciała, zmęczenie , , przy wysiłku spadki cukru do 4 mmol , gorąc , drżenie ciała , ogromny apetyt . To jakis pech , bo robiąc badania u diabetologa , niewielkie różnice odbiegajace od normy - nie mam jak iść do lekarza w momencie dużych skoków bo terminy są około 2 miesiące a trzeba by było zrobić badania w momencie skoków. co robić?

Rzeczywiście cukry są wysokie i objawy o których Pan pisze mogą wskazywać na cukrzycę. Proszę nie czekać na skoki tylko zapisać się na wizytę i pójść do lekarza ze wszystkimi badaniami, które Pan do tej pory robił i pokazać, że te skoki występują. Jeśli do diabetologa są kolejki to lekarz pierwszego kontaktu powinien Panu dać jakieś wskazówki lub przynajmniej skierowanie na badanie test obciążenia glukozą.