Swędzenie i opuchnięcie odbytu

mam problem z odbytem sa swedzenia przy odbycie i sam odbyt jest popuchniety co mozna zrobic by nie isc do lekarza bo to sprawa wstydliwa juz 4 razy usuwano mi guzki krwawe

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są spowodowane nasileniem choroby hemoroidalnej. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Proszę udać się na wizytę do lekarza.