Swędzenie i pieczenie między pośladkami szczególnie w nocy

Witam serdecznie! Od dłuższego czasu męczy mnie swędzenie i pieczenie między pośladkami szczególnie w nocy. Lekarz rodzinny przepisał L3 Prurigo, ginekolog Mecortolon krem, Trivagin żel, stosowałam Tormentiol, Sudocrem, Clotrimazolum. Nic nie przynosi ulgi, polecono mi Olej Arganowy i też nie pomaga. Żylaków odbytu nie mam. Co może przynieśc mi ulgę? Proszę o pomoc.

Witam. Sugerowałbym przeleczenie przeciwko owsikom - ta choroba rzadko dotyka ludzi dorosłych ale się zdarza, w szczególności że z tego co Pani pisze większość najbardziej typowych przyczyn została wyeliminowana. Lek jest dostępny na receptę