Swędzenie i pieczenie miejsc intymnych, upławy oraz krwawienie po stosunku

Witam, nazywam się Paulina i mam 23 lata. Od pewnego czasu miewam problemy. Swędzenie, pieczenie, upławy. Byłam u lekarze nie zostałam wtedy przebadana lecz dostałam maść i tabletki. Było dobrze przez pewien okres lecz niestety pieczenie po stosunku zwłaszcza nadal się powtarza. Wczorajszego dnia po stosunku dostałam krwawienia. które jest jeszcze dziś ale mniejsze. Myślę, że mógł to spowodować nieodpowiedni seks lub jakaś choroba. Bardzo się boję, że to coś poważnego.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Na tym etapie nie można jednoznacznie ustalić etiologii takiego krwawienia. Objawy jakie podajesz dotyczące sytuacji wcześniejszej z pewnością były skutkiem infekcji. Obecnie jednak konieczne jest badanie u ginekologa w celu wykluczenia przyczyn organicznych. Możliwe iż występuje u Ciebie jakoś nadżerka lub polip w macicy.