Swędzenie i pieczenie okolic intymnych

Witam jestem kobietą mam problem od tygodnia odczuwam lekkie swędzenie i nawet dość mocne pieczenie w miejscu intymnym.Moja mama powiedziała mi że to może być infekcja i dała mi krem CLOTRIMAZOLUM GSK czy ta maść pomaga przyznaje że do ginekolaga boje się iść czy jest jakieś inne wyjście

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Maść łagodzi objawy ale nie usuwa przyczyny infekcji. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.