Swędzenie i pieczenie okolic intymnych i pękanie skóry

Mam problem w miejcu intymnym od kilku miesiecy odczuwam tam swędzenie,pieczenie oraz zauważyłam że pęka mi również tam skóra.Stosowałam globulki dopochwowe gynkofar,oraz nawilzające vagical ale to nic niedało wręcz mocniej nasilały mi sie objawy pieczenia pochwy.Pojawia sie to co jakiś czas,czasami wkładke czuć drożdzami,czasami nie,przed okresem pojawiają sie zielone upławy.Biore tabletki antykoncepcyjne,w sierpniu skorzystałam z toalety publicznej i po tym sie zaczeło to wszystko.Prosz o odp

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej są przyczyną infekcji. Proszę udać się do specjalisty ginekologa, który zleci właściwe leki.