Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 2 9 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Swędzenie i pieczenie skóry wokół odbytu

Witam.Mam problem od 1,5 tygodnia swędzi i piecze mnie odbyt i okolice,skóra jest zaczerwieniona.Załatwiam się codzienie,kał jest normalny.Przez 10 dni jadłem Duomox,Metronidazol,kuracje już zakonczyłem tymi lekami.Ale objawy sie zrobiły prawdopodobnie od tego.Prosze mi powiedziec z moimi objawiami do jakiego lekarza powinienem sie udac bo juz sam nie wiem(chirurg,dermatolog,czy może proktologa?)Dziekuje z góry za odpowiedz.Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Łysienie plackowate

Łysienie plackowate objawia się występowaniem przejściowych lub trwałych ognisk łysienia skóry, która nie zostaje zapalnie zmieniona. Na temat pierwszych objawów łysienia plackowatego wypowiada się dr Tomasz Wasyłyszyn.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! W celu ustalenia przyczyny dolegliwości może Pan udać się zarówno do chirurga jak i proktologa. Proponuję jednak rozpocząć od wizyty u lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie Pan skierowany do odpowiedniego specjalisty.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam, Do dermatologa. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy