Swędzenie i pieczenie skóry wokół odbytu

Witam.Mam problem od 1,5 tygodnia swędzi i piecze mnie odbyt i okolice,skóra jest zaczerwieniona.Załatwiam się codzienie,kał jest normalny.Przez 10 dni jadłem Duomox,Metronidazol,kuracje już zakonczyłem tymi lekami.Ale objawy sie zrobiły prawdopodobnie od tego.Prosze mi powiedziec z moimi objawiami do jakiego lekarza powinienem sie udac bo juz sam nie wiem(chirurg,dermatolog,czy może proktologa?)Dziekuje z góry za odpowiedz.Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! W celu ustalenia przyczyny dolegliwości może Pan udać się zarówno do chirurga jak i proktologa. Proponuję jednak rozpocząć od wizyty u lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie Pan skierowany do odpowiedniego specjalisty.