Swędzenie i pieczenie w okolicach warg sromowych

Witam. Mam 20 lat, posiadam pierwszego i jedynego partnera seksualnego którym jest mój narzeczony. W okolicy pochwy na wargach sromowych czułam świąd oraz pieczenie, zauważyłam coś takiego jak na zdjęciu co to jest i jak załagodzić świąd. Byłam u ginekologa i przepisano mi leki przeciwgrzybiczne: trioxal, clotrimazolum oraz pimafucin oraz jedną tabletkę dla partnera( nie pamiętam nazwy) http://forum.abczdrowie.pl/forum-ginekologia/994306,czy-to-klykciny-konczyste prosze o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Z każdym dniem leczenia świad powinien być mniejszy, aby go złagodzić może Pani dodatkwo przyjąć lek antyhistaminowy (nie mogę podac nazyw konkretnego preparatu) dostępny w aptece bez recepty lub przyjmować wapno. Dodatkowo prosze dbać o higienę okolic intymnych oraz nosić bawełnianą bieliznę.
Pozdrawiam