Swędzenie i plamy na żołędzi penisa

Mam 18 lat. Od jakiegoś czasu swędzi mnie żołądź. Aktualnie mam zaczerwienioną jego dolną część. Tak jakby obręcz(prawie fioletowe). Mam także blado-czerwone plamki. Wcześniej do tego miałem białe kostki(jakby twaróg). Jednak smaruje maścią clotrimazolum. Niestety pomogła na tydzień. Dziś mam wszystkie te objawy plus suchy żołądź. Taki pomarszczony. Co z tym zrobić? do jakiego lekarza się udać? z góry dziękuję.

Mikołaj Cyganok

Witam! Opisywane przez Pana objawy, sugerują nadal utrzymującą się infekcję. Radzę w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, który w razie konieczności i wyczerpania dostępnych mu możliwości diagnostyczno-terapeutycznych, skieruje do urologa.