Swędzenie i powiększanie się zmian skórnych

Witam, od kilku miesięcy choruję, lecz nie wiem na co. Pod lewą pachą wysypka 1-2mm kropki, które swędzą i powiększają się, prowadząc do zarumienienia prawie połowy skóry pod pachą, mam maść Dermatol i po niej schodzi to w 24h,ale najczęściej wraca po 2-3tyg. Do tego mam przewlekle spływającą flegmę gardłem do oskrzeli, co skutkuje odkrztuszaniem, inne objawy: katar, zaropiałe gardło,suche, pękające usta, zmniejszona wydolność fizyczna, biegunka, osłabienie, brak motywacji i utrata wagi.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy niespecyficzne, przyczyną raczej nie jest jedną choroba. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który po badaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu, zleci odpowiednie badania.
Pozdrawiam